E-Posta Girişi Canlı Yayın
 

KAYŞEV

       Kısa adı KAYŞEV olan "Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş. Eğitim ve Sağlık Vakfı"; 06.11.2012 tarihinde kurulmuştur. Vakfın merkezi Kayseri´dir.

       Her düzeyde eğitim, öğretim ve sağlık konularında, kamu yararına ve kamu hizmeti niteliğinde faaliyet yapmak amacıyla kurulan vakfımız; genç nesillerin; cumhuriyet, demokrasi ve temel insan hakları başta olmak üzere, çağdaş medeniyetin ortak ve evrensel değerlerini, bilimsel ve rasyonel düşünceyi ve bilim metodunu özümseyip yaşam biçimi haline getirmiş, bilgili, kültürlü ve çağdaş teknolojiye hakim, bilgi ve teknoloji üretebilen, bunları ülkemizin ve insanlığın yararına kullanabilen, özgüvene, yüksek iş ahlakına ve iş disiplinine sahip, üretimci, girişimci ve insiyatif sahibi, uluslararası rekabete ve çağla baş etmeye hazır, insan ve doğa sevgisi ve yaşama sevinciyle dolu, dolayısıyla; ülkemize ve tüm insanlığa daha yararlı bireyler yetişmesine yardımcı olmayı hedeflemiştir.

       Ayrıca yaşam boyu eğitim anlayışına uygun olarak; her yaş ve seviyedeki insanın, bilgi ve kültür yönünden gelişmesine, daha sağlıklı, üretici hale gelmesine çalışmak, hizmet etmek, katkıda bulunmak ve bunun için her seviye, derece ve nitelikte anaokulu, ilköğretim okulu, lise, meslek yüksek okulu, üniversite, lisansüstü eğitim kurumları, kültür ve spor tesisleri, araştırma ve uygulama merkezleri ve sağlık kuruluşları kurmak amaçlarımız arasındadır.

Vakfımız; Türkiye´nin ve Türk Kültürü´nün yurt içi ve yurt dışı tanıtımı için gayret göstermeyi de ilke olarak benimsemiştir.

 
Tasarım ve Programlama - Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş. Bilgi İşlem Müdürlüğü
Bu site en iyi Internet Explorer 7.0 üzeri ve Firefox 3.0 üzeri versiyonlarda görüntülenir.