KAYSERİ MERKEZ KÖY MUHTARLARINDAN BAŞKAN AKAY’A 65 NCİ KAMPANYADAKİ BAŞARI DOLAYISIYLA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

KAYSERİ MERKEZ KÖY MUHTARLARINDAN

BAŞKAN AKAY’A  65 NCİ KAMPANYADAKİ BAŞARI DOLAYISIYLA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

 

Kayseri Merkez Bölgeye bağlı pancar üreten Köy muhtarları ve çiftçilerden Başkan Akay’a  Kayseri Şeker Fabrikasının 65 nci Kampanyanın başarılı olmasından dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular.

Ziyarete; Mahzemin, Oymaağaç, Kalkancık, Karakimse, Kemer, Dadağı, Hırka, Kaş, Boğazköprü, Molu, Ebiç, Yemliha, Himmetdede, Yukarı Hasinli, Elmalı ve Yuvalı Muhtarları ile bir kısım çiftçi katıldı.

65 nci Kampanyadaki başarı nedeniyle  Pancar üretimi yapılan köy Muhtarlarının ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay; Kayseri Şeker’in her konudaki örnekliği çiftçisinin kendi kuruluşuna sahip çıkması hususunda da en açık bir şekilde yaşanıyor. Allah çiftçimize, işine ve fabrikasına zeval vermesin dedi.

Başkan Akay sözlerini şöyle sürdürdü; Kayseri Şeker’in gerçek sahibi bu bölgenin merkez çiftçileri ve onları temsilen Köy muhtarlarımız kampanya döneminin sona ermesi ve yeni kampanya döneminin de hayırlı olması dilek ve temennileri ile zahmet edip geldikleri için kendilerine teşekkür ediyorum

Ziyaret esnasında özellikle Kayseri Merkez köylerindeki çiftçilerimize nasıl katkılar, nasıl imkanlar sunabiliriz konusunda değerlendirmelerde bulunduk. Yeni dönem için proje çalışmalarımızdan özellikle Ziraat Bankası ile ortaklaşa geliştireceğimiz projeler  hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Bu projelerimiz gerçekleşirse tüm bölgelerimizdeki çiftçilerimize yeni imkanlar sunma  durumu ortaya çıkacaktır dedi.

Köy muhtarları adına konuşan Kalkancık Köyü Muhtarı Hacı Saygı: Kayseri Şeker’in bir çiftçi kuruluşu olduğunu dünyaya duyuran Hüseyin Akay Başkanımızı çiftçinin gelirini artırdığı ve Çiftçiye sahip çıktığı için Muhtarlarımız olarak teşekkür ziyaretinde bulunduk dedi.

Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş