KAYSERİ ŞEKER’DEN TOKAT VALİSİ OZAN BALCIYA ZİYARET

KAYSERİ ŞEKER’DEN TOKAT VALİSİ OZAN BALCIYA ZİYARET

Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay Tokat Valisi  Dr.Ozan Balcı’yı makamında ziyaret ederek Kayseri Şeker’in çalışmaları ve Turhal Şeker Fabrikası kampanya hazırlıkları hakkında bilgilendirdi.

Ziyaret esnasında Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu üyelerinden Hurşit Dede ,Kayseri Şeker Fabrikası Genel Müdürü Osman Canıtez ve Turhal Şeker Fabrikası Müdürü Hulusi Yüksel de hazır bulundu.

Ziyaret sonrası gazetecilere açıklama yapan Başkan Akay, Sayın Tokat Valimizin  çok pozitif enerjisi olan gerçekten çalışma enerjisi arzusu olan millet için devlet için fedakarca büyük gayret gösteren bir valimiz. Biz de ziyaretimiz esnasında sayın valimizin enerjisinden istifade ediyoruz dedi.

Başkan Akay sözlerini şöyle sürdürdü; Biz de Kayseri Şeker ve Turhal Şeker Fabrikası olarak Tokat  bölgesi çiftçilerine, çalışanlarına elimizden geldiği kadar en iyi şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz

Turhal Şeker Fabrikamızın 85nci kampanya dönemindeki  başarılı faaliyetlerimizden dolayı gerek çiftçimiz gerek çalışanlarımız gerekse bölge insanın oldukça mutlu olduğunu biliyoruz. Ama  biz tabi ki bölgenin kalkınmasına katkı sağlamak ve  bölgeye daha fazla neler yapabiliriz daha başarılı nasıl olabiliriz çiftçimize  daha fazla nasıl kazandırabiliriz in  gayreti içinde olacağız dedi.

Kayseri Şeker heyeti daha sonra Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ve Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler’i de ziyaret ederek yeni Belediye Başkanı seçilmelerinden dolayı tebrik ederek görevlerinde başarı dilek ve temennilerini ilettiler.