KAYSERİ ŞEKER ZİRAAT TEŞKİLATI RANDEVULU SÖKÜM İÇİN SEFERBER OLDU

KAYSERİ ŞEKER ZİRAAT TEŞKİLATI RANDEVULU SÖKÜM İÇİN SEFERBER OLDU

 

Şeker Pancarı tarımında randevulu söküm ve tesellümü yanında pancarda  verimliliği ve şeker oranını artırmak için gece gündüz demeden çalışan Kayseri Şeker’in teknik ekibinin katıldığı 63.Kampanya  hazırlık toplantısı düzenlendi.

Şeker pancarının ekiminden sökümü ve tesellümüne kadar yaklaşık olarak sekiz ay  aralıksız olarak tarlada çiftçinin hizmetinde olan teknik personel ve ekim söküm çavuşlarından oluşan Kayseri şeker teknik ekibi, 63. Kampanya döneminde randevulu söküm ve tesellümünün başarılı şekilde yapılması hususunda seferber oldular.

63.Kampanya hazırlık toplantısı, Kayseri Şeker de görev yapan  Ziraat Müdürleri,12 Bölge Müdürü, Bölge Şefleri, Bölge Mühendisleri  ve Kayseri Şeker Fabrikası Genel Müdür Vekili Osman Canıtez’in de katılımıyla Kayseri Şeker sosyal tesislerinde yapıldı.

Kayseri Şeker çiftçilerinin Randevulu söküm programına uymaları halinde Türkiye’nin en başarılı tesellümü gerçekleştirmek suretiyle  en yüksek geliri de elde edeceklerine dikkat çekildi.

Randevulu söküm ve tesellüm programında belirlenen hedeflere ulaşma konusunda; Kayseri şeker ailesi olarak  Yönetimden  çiftçisine, teknik ekibinden ve fabrika çalışanına kadar  herkesin üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmek için gayret içerisinde olduğu belirtildi.