Kayseri Şekerspor-3, Kayseri Yolspor-2

 Kayseri Şekerspor-3,   Kayseri Yolspor-2

 

Deplasmanlı Bölgesel Amatör Ligde 13 takımın bulunduğu 6. Grup’ta yer alan Kayseri Şekerspor Kayseri Yolspor ile yaptığı müsabakadan 3-2 galip ayrıldı. Bu skor ile Kayseri Şekerspor puanını 13’e çıkartarak 1 maç eksiği ile 5. Sırada yer aldı.

Yasin Yılmaz      Özkan Akaydin      Mesut Kıvanç Köteşli hakem 3 lü sünün yönettiği müsabakaya Kayseri Şekerspor Cahit Erçevik yönetiminde, Ufuk Alparslan     Mehmet Sönmez     Samet Kayıkçı    Ümit Kale    İlhan Türen     Emre Erol    (Dk. 46 Murat Işıkdemir)    Selahattin Enes Kılıç     Emre Ekti     Burak Mete     (Dk.87 İhsan Mert) Gökhan Altıntaş     Ersoy Yılmaz   (Dk.70 Ali Kemal İlyas) onbiri ile,

Kayseri Yolspor ise Murat Bozdemir yönetiminde Abdulsamet Karakoyun     Mahmut Karakaya     Emre Herdem    Levent Karabacak   (Dk.39 Aziz Çağlar Şahin)   Ümit Al     Halil Yozgat     Tahsin Yerli    (Muhammed Gökhan Öztürk) Ahmet Emin Ayata     Ahmet Küçüktalaslı Mehmet Kındık  onbiri ile sahaya çıktı.

Kayseri Şekerspor’un golleri 15. Dakikada Gökhan Altıntaş, 44. Dakikada Burak Mete ve 50. Dakikada Samet Kayıkçıdan gelirken Kayseri Yolsporun golleri ise 68. Dakikada Ümit Al ve 90+3 . dakikada M.Gökhan Öztürkten geldi.