SARIOĞLAN ODA BAŞKANLARI VE ÇİFTÇİLERDEN BAŞKAN AKAY’A KAMPANYA SONU TEŞEKKÜR ZİYARETİ

SARIOĞLAN ODA BAŞKANLARI VE ÇİFTÇİLERDEN BAŞKAN AKAY’A KAMPANYA SONU TEŞEKKÜR ZİYARETİ

 

Kayseri Şeker’in 65 nci kampanya döneminde  çiftçilerin tarlalarındaki pancarları fabrikaya teslim etmesi sonrasında Sarıoğlan Esnaf Odası Başkanı Hacı Kuşat, Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Bahtiyar Yamanyaşat, Muhtarlar ve  Bölge çiftçileri olarak Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’ı makamında ziyaret ederek Kampanya süresince gösterilen ilgi ve alakadan dolayı tüm Yönetim, çalışılanlar ve emeği geçenler adına Başkan Akay’a teşekkür ettiler.

Sarıoğlan heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay; Kayseri Şeker olarak başarılı bir kampanya dönemi idrak edip Kampanya dönemini kapatmak üzere olduğumuz bu günlerde kampanyanın kazasız, belasız ve güzel geçmesinden dolayı çiftçilerimiz memnuniyetlerini bizimle paylaşmak üzere teşrif etmişlerdir. Bu vesile ile 26-30 aralık tarihleri arasında 2019-2020 kampanya dönemi pancar bedellerinin ödeneceği müjdesini de kendilerine ilettik dedi.

Başkan Akay sözlerini şöyle sürdürdü; Biz çiftçilerimizin ihtiyaçlarını zamanında karşılama düşüncesinde olan bir kuruluşuz. Bizim önceliğimiz çiftçilerimizdir. Bunu bu şekilde yapıyor olmaktan mutluyuz ve karşılığını da görüyoruz. Türkiye’de Kayseri Şekerden başka hiçbir kuruluş kotasından fazla üretimi gerçekleştiremiyor. Bizim bu başarımız çiftçilerimizin bu işe inanmasından, güvenmesinden ve üretim için her türlü gayreti göstermesinden kaynaklanıyor. O nedenle biz bu çiftçilerimizle daha çok büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum dedi.

Sarıoğlan Esnaf Odası Başkanı  Hacı Kuşat; Sarıoğlan esnafı ve çiftçileri için Kayseri Şeker demek sıcak ve faizsiz para demektir Taşıyıcılar Kooperatifi  Başkanı Bahtiyar Yamanyaşat; Bizler nakliyecilerimiz ve çiftçilerimizle hep birlikteyiz Başkanımız ve yönetiminden çok memnunuz

Sarıoğlan Çiftçisi  Mustafa Atabaş da Kayseri Şeker demek mutluluk demektir. Çiftçilerimizin gözlerinden yansıyan mutluluk öncelikle bizleri memnun ediyor. Bu sayede Kayseri Şeker çiftçisinin mutluluğu ve gelir seviyesi yükselmektedir. Aynı zamanda  geleceğimizi emanet edeceğimiz genç çiftçilerimizin de işe sahiplenmeleri bizleri mutlu etmektedir.

Sarıoğlan genç çiftçilerinden Mustafa Cerit ve beraberindeki genç çiftçiler de Başkanımızın her zaman yanındayız dediler. Ziyaret esnasında Kayseri Pancar Kooperatifi denetim Kurulu üyelerinden Mehmet Güntay ve Genel Müdür yardımcılarından Kazım Duygulu da hazır bulundular.

Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş